کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912

مسیر موفقیت در کنکور ۱۴۰۳

کنکور سراسری به عنوان سرنوشت ساز ترین آزمون در کشور، برای داوطلبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و موفقیت در کنکور برابر با رسیدن به آینده موفق شغلی و تحصیلی آن ها محسوب می شود.

اما شما داوطلبان کنکور پیش از هر چیزی بهتر است در نظر داشته باشید که موفقیت در کنکور نیازمند تلاش هدفمند و برنامه ریزی شده می باشد.

دانش آموزان و داوطلبان بسیاری تصور می کنند مطالعه با همان شیوه مدرسه و منابع درسی مدرسه برای موفقیت در کنکور کامل و کافی است اما زمانی که نتایج را دریافت می کنند با تصوراتشان تطابق ندارد.

این عدم تطابق تصورات فرد نسبت به مطالعه ای که داشته و تصوراتی که از نتیجه داشته است دقیقا مربوط به عوامل تاثیر گذار بر موفقیت بر کنکور می باشد که در ادامه به طور دقیق بررسی می کنیم

برای مشاوره رایگان 
۰۲۱-۵۵۷۵۶۵۰۰ 
با ما تماس بگیرید

ارتباط با مشاور

پس از پر کردن فرم زیر کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند .

اساتید برتر کنکور

امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک می باشد که دانشجوی دکترای دانشگاه تهران هستند استاد مسعودی متولد خرداد ۱۳۶۶ در شهر ارومیه می باشند و مولف کتاب هایی چون خلاقیت در فیزیک و ریاضی ، حیات فرازمینی ، چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ درصد بزنیم ؟ و …

تدریس استاد مسعودی به شیوه ای است که برای کلیه دانش آموزان با هر سطح علمی پر بازده و مفید بوده و حتی دانش آموزانی که ضعف در یادگیری دارند با مطالعه آموزش های استاد مسعودی می توانند به درصد بالای ۷۰ برسند.

عارف ربیعیان مدرس شیمی هستند و نفر اول المپیاد شیمی ایران و نفر دوم المپیاد شیمی فرانسه می باشند.

با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور و همچنین روند صعودی سخت شدن سوالات ، مطالعه متن کتاب به تنهایی برای کسب درصد بالا در کنکور کافی نیست و دانش آموزان با تهیه کتاب های کمک درسی ، تنها درسنامه دریافت کرده و آموزش روش تست زنی و تکنیک های حل مسائل در آنها وجود ندارد .

استاد ربیعیان در بسته های آموزشی خود با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مباحث به صورت مفهومی و روش تست زنی آن ، مباحث را به صورت کامل و جامع تدریس کرده و سپس تکنیک های اختصاصی خود را در بسته های روش تست زنی آموزش می دهند .

استاد هادی وصالی ،مدرس جوان و توانمند زیست کنکور آسان است و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند.

دکتر وصالی، با داشتن ۹ سال سابقه درس زیست به شیوه مفهومی و کنکور، از تجربی بسیار بالایی برخوردار بوده و در طی سال ها شیوه تدریس خود را مطابق با تغییرات کنکور سراسری به روز کرده اند.

مهندس سامان مطلبی ، مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است به شیوه محتوایی و تکنیکی می باشند.

روش تدریس ایشان به صورتی است که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، با یادگیری آموزش های ایشان به سطح بالایی از دانش و علم در دروس ریاضی و فیزیک دست یابند و بتوانند در امتحانات نهایی و کنکور سراسری بهترین نتیجه را کسب کنند.

استاد مهدی شیخی ، مدرس درس زیست موسسه اوج یادگیری و کنکور آسان است ، معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان جز رزومه حرفه ای ایشان میباشد .
استاد مهدی شیخی زیست شناسی را به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – جمع بندی به صورت ترکیبی ،تفهیمی ، خط به خط و …. به روش ۹ بعدی تدریس کرده است.

پکیج کنکور تجربی کنکور آسان است

کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و ترکیبی مطالب دروس اختصاصی رشته تجربی (زیست، زمین، ریاضی، فیزیک و شیمی) بر موفقیت داوطلبان کنکور تجربی پکیج کنکور تجربی را با تدریس بهترین اساتید رتبه برتر کشور به صورت دی وی دی برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم ارائه کرده است.

پکیج کنکور تجربی کنکور آسان است برای داوطلبانی که هدف قبولی در رشته های برتر کنکور تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی، دارو سازی و … را دارند بهترین انتخاب محسوب می شود و داوطلبان کنکور تجربی با تهیه این پکیج صفر تا صد رسیدن به هدف خود را دریافت می کنند.

چرا که کنکور آسان است به منظور هموار کردن مسیر موفقیت داوطلبان کنکور برنامه ریزی و مشاوره درسی توسط بهترین مشاوران تحصیلی را به صورت رایگان در اختیار افرادی که پکیج کنکور تجربی را تهیه می کنند قرار می دهد.

پکیج کنکور ریاضی کنکور آسان است

هر سال کنکور ریاضی کمترین تعداد داوطلبان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد و داوطلبان کنکور ریاضی قبولی در کنکور را آسان تصور می کنند در حالیکه قبول در رشته های برتر رشته ریاضی و دانشگاه های معتبر کشور نیاز مند کسب تراز بالا در کنکور می باشد.

کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و تستی مباحث دروس اختصاصی در کنکور ریاضی  (ریاضیات، فیزیک و شیمی) و تاثیر قابل توجه آن بر قبولی در رشته های برتر کنکور ریاضی که نیازمند کسب درصد های بالا برای رسیدن به تراز بالا در کنکور ریاضی است، پکیج کنکور ریاضی با تدریس اساتید رتبه برتر و توانمند کشور در قالب لوح های فشرده (دی وی دی) همراه با جزوه برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم ارائه کرده است.