کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
منابع امتحانات نهایی یازدهم تجربی

منابع امتحانات نهایی یازدهم تجربی

با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شد، امتحانات نهایی هم تغییراتی داشت و علاوه بر نهایی بودن کلیه امتحانات کلیه دروس سال دوازدهم، دو درس ریاضی و عربی سال یازدهم تجربی نیز نهایی برگزار خواهد شد. منظور از امتحان نهایی یعنی سوالات در سراسر کشور مانند هم بوده و در یک ساعت و تاریخ معین برگزار خواهد شد. در این نوشته به معرفی بهترین منابع امتحانات نهایی یازدهم تجربی برای دروس ریاضی و عربی در کنکور آسان است میپردازیم، با ما همراه باشید.

تاثیر معدل نهایی در کنکور

از شهریور ماه ۱۴۰۲ تغییرات اساسی و گسترده ای برای کنکور سراسری توسط سازمان سنجش و شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد که یکی از مهم ترین آن ها:

۱_ قانون تاثیر قطعی معدل بر نتیجه کنکور هر داوطلب

۲_ افزایش تاثیر معدل به صورت پلکانی تا ۶۰ درصد، یعنی تاثیر معدل برای کنکور ۱۴۰۲ به صورت ۴۰ درصد قطعی و تاثیر مستقیم بر اساس نمرات امتحانات نهایی سال دوازدهم ۱۴۰۱ و تاثیر معدل برای کنکور ۱۴۰۳ به صورت قطعی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی سال دوازدهم ۴۰ درصد و سال یازدهم ۱۰ درصد و تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۴ به صورت ۴۰ درصد قطعی بر اساس امتحانات نهایی سال دوازدهم، ۱۰ درصد امتحانات نهایی سال یازدهم و ۱۰ درصد برای سال دهم اختصاص یافته است.

برنامه امتحان نهایی یازدهم تجربی ۱۴۰۲

برنامه امتحانات نهایی یازدهم تجربی برای خرداد ۱۴۰۲ در جدول زیر آورده شده است:

تاریخ و روزعنوان درس
۱۴۰۲/۳/۸ریاضی
۱۴۰۲/۳/۱۰عربی زبان قرآن

ساعت شروع امتحانات نهایی یازدهم تجربی ۱۴۰۲

فرآیندزمان
ورود دانش آموزان به محوطه حوزهساعت ۷ تا ۷:۳۰ صبح
ورود به سالن برگزاری آزمون با کنترل حفاظت آزمونساعت ۷:۱۵ تا ۷:۴۰ صبح
بسته شدن درب آزمونساعت ۷:۴۰ صبح
پخش فایل صوتی قرائت قرآن و نکات مربوط به مقررات آزمون و توصیه مشاوره ایساعت ۷:۴۵ صبح
شروع آزمونساعت ۸ صبح

منابع امتحانات نهایی یازدهم تجربی

همان طور که گفته شد امتحانات دروس عربی و ریاضی یازدهم تجربی به صورت نهایی (سراسری) برگزار خواهد شد.

منبع اصلی برای امتحانات نهایی یازدهم تجربی که توسط آموزش و پرورش اعلام شده است شامل کتاب های درسی است اما یادگیری درس ریاضی به دلیل محاسباتی بودن نیازمند یک آموزش حرفه ای و اصولی است تا دانش آموزان به خوبی مطالب را یاد بگیرند.

در حالیکه دانش آموزان بسیاری عدم یادگیری درست و صحیح درس ریاضی را در مدرسه گزارش می کنند. به همین دلیل برای موفقیت در امتحان نهایی ریاضی یازدهم به یک منبع آموزش کاملا مفهومی و اصولی نیاز دارند.

درس زبان عربی نیز به دلیل بیگانه بودن آن، به طور کلی مطالعه و یادگیری آن برای دانش آموزان دشوار تلقی می شود و یادگیری و تسلط بر مطالب درس عربی، نیازمند آموزش اصولی و تمرین و تکرار می باشد.

با توجه به بازه زمانی باقی مانده دانش آموزان یازدهم تجربی برای کسب نمره کامل در امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ به منابعی نیاز دارند که در کمترین زمان ممکن مباحث دروس را به آن ها به طور کامل و اصولی آموزش دهد.

منابع امتحانات نهایی یازدهم تجربی کنکور آسان است

کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت نمرات امتحانات نهایی در آینده تحصیلی دانش آموزان و یادگیری مفهومی و محتوایی دروس، منابع آموزش دروس امتحانات نهایی یازدهم تجربی که شامل دروس ریاضی و عربی می شود را با تدریس بهترین اساتید کشور در قالب دی وی دی همراه با جزوه ارائه کرده است.

عربی یازدهم کنکور آسان است

عربی یازدهم تجربی کنکور آسان است توسط استاد سعید جوکار، مدرس با تجربه و توانمند کنکور آسان است به شیوه کاملا مفهومی و بر اسا کتاب درسی برای موفقیت در امتحان نهایی عربی یازدهم ارائه شده است.

ریاضی یازدهم تجربی کنکور آسان است

ریاضی یازدهم تجربی کنکور آسان است توسط اولین استاد مدرس ریاضی به شیوه محتوایی کشور، مهندس سامان مطلبی تدریس شده است و دانش آموزان با مطالعه تدریس های استاد مطلبی به راحتی می توانند نمره کامل در امتحانات نهایی کسب کنند.

خرید منابع امتحان نهایی یازدهم تجربی کنکور آسان است

برای خرید منابع امتحان نهایی یازدهم تجربی برای دروس ریاضی و عربی کنکور آسان است از طریق یکی از ۳ روش زیر می توانید اقدام کنید:

۱_ خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

۲_ خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

۳_ تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاوره جهت خرید منابع امتحان نهایی یازدهم تجربی.

مطالب مرتبط
لیست قیمت منابع کنکور آسان است
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *