کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
منابع امتحانات نهایی دهم تجربی 1402

منابع امتحانات نهایی دهم تجربی ۱۴۰۲

با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شد، امتحانات نهایی هم تغییراتی داشت و علاوه بر نهایی بودن کلیه امتحانات کلیه دروس سال دوازدهم، دو درس زیست شناسی و ادبیات و زبان فارسی دهم تجربی نیز نهایی برگزار خواهد شد. منظور از امتحان نهایی یعنی سوالات در سراسر کشور مانند هم بوده و در یک ساعت و تاریخ معین برگزار خواهد شد. در این نوشته به معرفی بهترین منابع امتحانات نهایی دهم تجربی خرداد ۱۴۰۲ برای دروس زیست و ادبیات در کنکور آسان است میپردازیم، با ما همراه باشید.

تاثیر معدل نهایی در کنکور

از شهریور ماه ۱۴۰۲ تغییرات اساسی و گسترده ای برای کنکور سراسری توسط سازمان سنجش و شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد که یکی از مهم ترین آن ها:

۱_ قانون تاثیر قطعی معدل بر نتیجه کنکور هر داوطلب

۲_ افزایش تاثیر معدل به صورت پلکانی تا ۶۰ درصد، یعنی تاثیر معدل برای کنکور ۱۴۰۲ به صورت ۴۰ درصد قطعی و تاثیر مستقیم بر اساس نمرات امتحانات نهایی سال دوازدهم ۱۴۰۱ و تاثیر معدل برای کنکور ۱۴۰۳ به صورت قطعی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی سال دوازدهم ۴۰ درصد و سال یازدهم ۱۰ درصد و تاثیر معدل در کنکور ۱۴۰۴ به صورت ۴۰ درصد قطعی بر اساس امتحانات نهایی سال دوازدهم، ۱۰ درصد امتحانات نهایی سال یازدهم و ۱۰ درصد برای سال دهم اختصاص یافته است.

برنامه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ دهم تجربی

تاریخ و روزعنوان درس
۱۴۰۲/۳/۱فارسی
۱۴۰۲/۳/۳زیست شناسی

ساعت شروع امتحانات نهایی دهم تجربی خرداد ۱۴۰۲

فرآیندزمان
ورود دانش آموزان به محوطه حوزهساعت ۷ تا ۷:۳۰ صبح
ورود به سالن برگزاری آزمون با کنترل حفاظت آزمونساعت ۷:۱۵ تا ۷:۴۰ صبح
بسته شدن درب آزمونساعت ۷:۴۰ صبح
پخش فایل صوتی قرائت قرآن و نکات مربوط به مقررات آزمون و توصیه مشاوره ایساعت ۷:۴۵ صبح
شروع آزمونساعت ۸ صبح

منابع امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ دهم تجربی

همان طور که در جدول بالا درج شده است، امتحانات دروس ادبیات فارسی و زیست شناسی دهم تجربی به صورت نهایی برگزار خواهد شد یعنی در سراسر کشور، دانش آموزان دهم تجربی در تاریخ اعلام شده در امتحان شرکت خواهد کرد. منابع امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ دهم تجربی که توسط آموزش و پرورش اعلام شده است، کتاب های درسی است اما دانش آموزان ممکن است به دلایل مختلف دروس زیست و فارسی را به خوبی در مدرسه یاد نگرفته و ضعف های یادگیری داشته باشند.

در چنین شرایطی بهترین راه برای دانش آموزان دهم تجربی که نمره دو درس امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۲ آن ها در نتیجه کنکور آن ها تاثیر دارد، تهیه بهترین منابع آموزش زیست و ادبیات دهم به صورت مفهومی و محتوایی است.

منابع امتجانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ دهم تجربی کنکور آسان است

کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت نمرات امتحانات نهایی در آینده تحصیلی دانش آموزان و یادگیری مفهومی و محتوایی دروس، منابع آموزش دروس امتحانات نهاییدهم تجربی که شامل دروس زیست و ادبیات می شود را با تدریس بهترین اساتید کشور در قالب دی وی دی همراه با جزوه ارائه کرده است.

بهترین منبع زیست دهم امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۲

بهترین منبع زیست دهم امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۲ در کنکور آسان است توسط استاد هادی وصالی و دکتر هژیر امیری تدریس و ارائه شده است.

شیوه تدریس اساتید زیست شناسی کنکور آسان است ویژه امتحانات نهایی به صورتی است که حتی دانش آموزانی که به صورت غیر حضوری تحصیل می کردند و نسبت به مطالب درس زیست آشنایی چندانی ندارند، به دلیل آموزش صفر تا صد و به شیوه محتوایی بسیار کاربردی است و دانش آموزان با مطالعه تدریس زیست کنکور آسان است می توانند به نمره کامل در امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۲ دست یابند.

مزیتی که آموزش زیست دهم کنکور آسان است دارد، تدریس کامل کلیه مباحث در کمترین زمان باقی مانده می باشد.

بهترین منبع ادبیات دهم امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۲

آموزش ادبیات فارسی دهم در کنکور آسان است توسط استاد سیروس ستارنژاد ارائه شده است. شیوه تدریس ایشان در دی وی دی های آموزش ادبیات دهم به صورتی است که کلیه مباحث درس ادبیات از جمله قرابت، آرایه، معانی و … را به طور کامل و بر اساس کتاب درسی تدریس می کنند و بهترین گزینه برای دانش آموزانی است که در درس ادبیات فارسی ضعف دارند و می خواهند نمره کامل را در امتحانات نهایی کسب کنند.

خرید منابع امتحان نهایی دهم تجربی کنکور آسان است

برای خرید منابع امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ دهم تجربی کنکور آسان است از یکی از سه روش ریز می توانید اقدام کنید:

۱_ خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

۲_ خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

۳_ تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاوره جهت خرید منابع امتحان نهایی دهم تجربی.

مطالب مرتبط
لیست قیمت منابع کنکور آسان است
بسته معلم خصوصی دهم تجربی کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *