کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
مشاوران انتشارات گیلنا

مشاوران انتشارات گیلنا

در این مطلب صفر تا صد جزئیات و اطلاعات مرتبط با ” مشاوران انتشارات گیلنا ” را تشریح و بررسی خواهیم کرد .

مشاوره و برنامه ریزی یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که در زمان مطالعه منابع کنکوری باید به آن توجه زیادی را نشان داد .

حضور یک مشاور و برنامه ریز مجرب و متخصص در کنار دانش آموزان ، این امکان را برای کلیه داوطلبان فراهم می نماید که یک مطالعه با کیفیت و بر اساس یک برنامه ریزی اصولی ، جامع و دقیق داشته باشند و قطعا مطالعه بر اساس این نوع برنامه ریزی درسی ، بازدهی بسیار بالایی خواهد داشت .

انتشارات گیلنا به عنوان یک موسسه کنکوری ، با داشتن مشاوران تحصیلی مجرب و با تجربه در این زمینه ، در خدمت کلیه داوطلبان و دانش آموزان کنکوری است .

مشاوران انتشارات گیلنا با تحصیلات مرتبط در این زمینه می توانند مسیر موفقیت در آزمون سراسری را هموار نمایند و در راستای کسب بهترین رتبه و تراز ، یاری رسان دانش آموزان و داوطلبان مختلف باشند .

مشاورانی که در این موسسه مشغول به فعالیت هستند ، با فعالیتی دقیق و منظم ، روند کار دانش آموزان را پیگیری می کنند و از شروع مطالعه برای کنکور تا آخرین قدم یعنی انتخاب رشته ، همراه و هم گام دانش آموزان هستند .

روحیه مسئولیت پذیری و دلسوزی مشاوران انتشارات گیلنا ، موجب می شود که داوطلبان بتوانند از این مسیر پر از چالش فائق بیرون بیایند و در صورت مواجه با مشکلات درسی ، روحی ، روانی و … حضور یک فرد همدل و همراه را احساس نمایند .

مشاوران این مجموعه از فیلتر های مختلفی عبور می کنند تا بتوانند در این موسسه فعالیت نمایند . لذا این اطمینان خاطر برای داوطلبان ، دانش آموزان ، والدین و … ایجاد می شود که با خیالی آسوده مسیر موفقیت در کنکور را طی کنند .

معرفی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا نامی آشنا  و حرفه ای در حوزه تولید محتوای آموزشی برای داوطلبان کنکوری است . گیلنا مخفف گروه یاد یارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی است.

این موسسه با هدف برقراری عدالت آموزشی تاسیس شد و تا به امروز اولین و بزرگترین موسسه تولید محتوای آموزشی و تست زنی و همچنین مشاوره تحصیلی در ایران است .

انتشارات گیلنا به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی ، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۱ با مدیریت استاد حسین احمدی آغاز نمود .

این موسسه دارای مجوز نشر دیجیتال و لوح های فشرده سوی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد .

تحقق عدالت آموزشی ، امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از تدریس حرفه ای در زمینه کنکور ، استعداد یابی دانش آموزان و کمک به آن ها برای موفقیت ، از جمله اهدافی است که انتشارات گیلنا همواره آن ها را دنبال می کند .

انتشارات گیلنا برای نخستین بار سبکی نوین از محتوای آموزشی را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار داد که این نوع از آموزش در زمینه کنکور، به خودی خود بسیار منحصر به فرد بود .

این انتشارات به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی ، با بهترین اساتید کشور همکاری نموده است . در واقع وجه تمایز دی وی دی های انتشارات گیلنا با دیگر منابع آموزش کنکوری ، سبک خاص تدریس اساتید می باشد.

مشاوران انتشارات گیلنا

یکی از خدماتی که از سوی انتشارات گیلنا ارائه می شود ، امکان برقراری تماس با واحد تایید مشاوران موسسه می باشد .

این امکان به این منظور برای دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری فراهم گردیده است که جلوی هر گونه سودجویی و کلاهبرداری را بگیرد .

چرا که عده ای افراد کلاهبردار خود را به عنوان مشاور انتشارات گیلنا معرفی کرده و اقدام به فروش محصولات بی کیفیت و غیر اورجینال و همچنین ارائه مشاوره غلط و غیر حرفه ای کرده اند .

اگر می خواهید که به دام افراد سودجو و کلاهبردار گرفتار نشوید و از بهترین خدمات و محصولات و دریافت مشاوره از حرفه ای ترین مشاوران بهره مند شوید ، حتما نسبت به تایید مشاور خود اقدام کنید .

به این منظور می توانید با مشاوران ارشد و همچنین واحد تایید مشاوران انتشارات گیلنا تماس برقرار کنید و با دادن اسامی و مشخصات مشاور خود ، نسبت به مورد تایید بودن آن شخص ، اطمینان حاصل کنید .

مشاور ارشد موسسه موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) ، مهندس ابوالفضل شریفی هستند .

تیم مشاوره مهندس ابوالفضل شریفی یک گروه کاملا تخصصی و حرفه ای از مشاوران خبره و با تجربه را به کار گرفته است و از این طریق برنامه ریزی رتبه های برتر و طرح های ویژه انتشارات گیلنا را مدیریت می کند .

ایشان با نظارت و برنامه ریزی مستقیم استاد حسین احمدی برترین خدمات مشاوره ای به تمام شما عزیزان به صورت فوق حرفه ای و با کیفیت ارائه می دهند .

برای تایید مشاوران دیگر نیز می توانید با مهندس ابوالفضل شریفی ارتباط برقرار کرده و از مورد تایید بودن دیگر مشاوران مشغول به کار در تیم مشاوره تخصصی انتشارات گیلنا نیز اطمینان حاصل کنید .

  • از طریق شماره های زیر می توانید با مشاوران ارشد انتشارات گیلنا ارتباط برقرار کنید :

۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰

طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا

به طور کلی طرح های طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا به دو بخش کلی تقسیم می شوند :

  • طرح های دائمی : مانند طرح طرح سرمایه ( آینده سازان ) ، طرح نخبگان ، طرح نخبگان پلاس ، طرح اوج یادگیری
  • طرح های موقت : مانند اردوی نوروزی ، برنامه ی vip و ویژه ی تابستانه ، طرح جمع بندی کنکور آسان است و …

هر کدام از این طرح ها مختص دسته ویژه ای از دانش آموزان و داوطلبان کنکور است .

بنابراین دانش آموزان می توانند با توجه به وضعیت تحصیلی خود یکی از از طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا را انتخاب کرده نسبت به دریافت خدمات مشاوره و برنامه ریزی اقدام کنند .

  • در جدول زیر طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا را مشاهده می کنید :
ردیفنام طرحرده تحصیلی متناسب با طرح
۱طرح سرمایه ( آینده سازان )مناسب برای دانش آموزان پایه نهم به دهم
۲طرح نخبگانمناسب برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم
۳طرح نخبگان پلاسمناسب برای دانش آموزان پایه دوازدهم
۴طرح اوج یادگیریمناسب برای فارغ التحصیلان

موسسه کنکور آسان است

  • از طریق لینک های زیر می توانید به پر بازدید ترین دانلود های موسسه کنکور آسان است دسترسی داشته باشید :
دریافت اپلیکیشن موسسه کنکور آسان استلینک دریافت
دریافت لیست قیمت محصولات موسسه کنکور آسان استلینک دریافت
دانلود رایگان محصولات موسسه کنکور آسان استلینک دریافت
برنامه ریزی رایگان موسسه کنکور آسان استلینک دریافت

خرید محصولات موسسه کنکور آسان است

  • از طریق لینک های زیر می توانید به محصولات موسسه کنکور آسان است( کلیه رشته ها ) دسترسی داشته باشید :
دریافت محصولات کنکور آسان است :رشته ریاضی
دریافت محصولات کنکور آسان است :رشته تجربی
دریافت محصولات کنکور آسان است :رشته انسانی

راه های ارتباطی موسسه کنکور آسان است :

  • از طریق لینک های زیر می توانید به مشاوران موسسه کنکور آسان است دسترسی داشته باشید :
اینستاگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara_official@
کانال تلگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara1@
واتس اپ موسسه کنکور آسان است :۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
سامانه پیامکی موسسه کنکور آسان است :۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
دفتر موسسه کنکور آسان است :۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *