کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا

طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا

در این مطلب صفر تا صد جزئیات و اطلاعات مرتبط با ” طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا ” را تشریح و بررسی خواهیم کرد .

یکی از گام های اساسی برای موفقیت در هر کار و حرفه ای ، داشتن برنامه ریزی مناسب و اصولی است به گونه ای که بتواند هدف فرد را محقق سازد و  مسیر را برای کسب موفقیت هموار کند .

هر فردی بدون داشتن برنامه ریزی ، به یک فرد بی هدف تبدیل خواهد شد . به طوری که تمامی جوانب زندگی تحت تاثیر این برنامه ریزی قرار می گیرد که در نهایت نظم فردی ،  روانی و اجتماعی و … را به دنبال خواهد داشت .

کنکور سراسری نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از شرایط مهم برای داشتن مطالعه کنکوری ، برنامه ریزی صحیح و حرفه ای است .

کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت می کنند از اهمیت “مشاوره کنکور” و برنامه ریزی مرتبط با آن آگاهی دارند .

هنگامی که راز موفقیت رتبه های برتر آزمون سراسری را جویا می شویم ؛ همگی به اتفاق ، تاثیر برنامه ریزی را در کسب چنین جایگاهی بسیار مهم و حیاتی تلقی می کنند .

از جمله خدماتی که از سوی موسسه انتشارات گیلنا برای برای دانش آموزان فراهم شده است ، ارائه طرح های مشاوره ای است .

به طور کلی طرح های طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا به دو بخش کلی تقسیم می شوند :

  • طرح های دائمی : مانند طرح طرح سرمایه ( آینده سازان ) ، طرح نخبگان ، طرح نخبگان پلاس ، طرح اوج یادگیری
  • طرح های موقت : مانند اردوی نوروزی ، برنامه ی vip و ویژه ی تابستانه ، طرح جمع بندی کنکور آسان است و …

هر کدام از این طرح ها مختص دسته ویژه ای از دانش آموزان و داوطلبان کنکور است . بنابراین دانش آموزان می توانند با توجه به وضعیت تحصیلی خود یکی از از طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا را انتخاب کرده نسبت به دریافت خدمات مشاوره و برنامه ریزی اقدام کنند .

معرفی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا نامی آشنا  و حرفه ای در حوزه تولید محتوای آموزشی برای داوطلبان کنکوری است . گیلنا مخفف گروه یاد یارسازی لوح های فشرده نشر استاد احمدی است.

این موسسه با هدف برقراری عدالت آموزشی تاسیس شد و تا به امروز اولین و بزرگترین موسسه تولید محتوای آموزشی و تست زنی و همچنین مشاوره تحصیلی در ایران است .

انتشارات گیلنا به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی ، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۱ با مدیریت استاد حسین احمدی آغاز نمود .

این موسسه دارای مجوز نشر دیجیتال و لوح های فشرده سوی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد .

تحقق عدالت آموزشی ، امکان بهره مندی تمام دانش آموزان در سراسر کشور از تدریس حرفه ای در زمینه کنکور ، استعداد یابی دانش آموزان و کمک به آن ها برای موفقیت ، از جمله اهدافی است که انتشارات گیلنا همواره آن ها را دنبال می کند .

انتشارات گیلنا برای نخستین بار سبکی نوین از محتوای آموزشی را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار داد که این نوع از آموزش در زمینه کنکور، به خودی خود بسیار منحصر به فرد بود .

این انتشارات به عنوان موسسه پیشرو در نشر دیجیتال و تولید محتوای آموزشی ، با بهترین اساتید کشور همکاری نموده است . در واقع وجه تمایز دی وی دی های انتشارات گیلنا با دیگر منابع آموزش کنکوری ، سبک خاص تدریس اساتید می باشد.

طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا

  • در جدول زیر طرح های مشاوره ای انتشارات گیلنا را مشاهده می کنید :
ردیفنام طرحرده تحصیلی متناسب با طرح
۱طرح سرمایه ( آینده سازان )مناسب برای دانش آموزان پایه نهم به دهم
۲طرح نخبگانمناسب برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم
۳طرح نخبگان پلاسمناسب برای دانش آموزان پایه دوازدهم
۴طرح اوج یادگیریمناسب برای فارغ التحصیلان

طرح سرمایه یا طرح آینده سازان ، ویژه دانش آموزان پایه نهم به دهم است . علت نام گذاری این طرح به نام طرح آینده سازان یا سرمایه این است که دانش آموزان نهم ، در ابتدای راه تحصیلی و شغلی خود قرار دارند و با برنامه ریزی مناسب و سرمایه گذاری بر روی آن ها می توان آینده درخشانی را برایشان رقم زد.

طرح نخبگان ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم می باشد .طرح مشاوره ای نخبگان برای از بین بردن نقاط ضعف دانش آموزان و یا تقویت نقاط نقاط قوت آن ها کاربرد دارد . از آنجایی که مباحث مطرح شده در پایه یازدهم و دوازدهم ، تقریبا ۷۰ درصد کل مباحث کنکور را تشکیل می دهند ، داشتن نگاهی ویژه به این دو پایه تحصیلی ، ضروروی به نظر می آید .

طرخ نخبگان پلاس ، ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم می باشد . سال دوازدهم ، به عنوان یک بازه زمانی حساس و سرنوشت ساز در طول دوران تحصیلی هر دانش آموز مطرح است و اهمیت آن بر هر دانش آموزی آشکار است .از آنجایی که معدل سال دوازدهم تاثیر مستقیمی بر روی تراز و رتبه داوطلب در کنکور دارد ، هر دانش آموزی که در این پایه قرار داد ، می بایست علاوه بر مطالعه دروس مدرسه به مطالعه کنکوری نیز بپردازد .

طرح اوج یادگیری ویژه دانش آموزان فارغ التحصیل یا پشت کنکوری می باشد . این طرح اولین بار توسط انتشارات گیلنا طراحی و اجرا شده است و یکی از طرح های مشاوره ای جامع این موسسه به حساب می آید . در این طرح تمامی راهکارهای ایجاد انگیزه و بهترین منابع در اختیار فارغ التحصیلان قرار میگرد تا این دسته از دانش آموزان بتوانند با افزایش روحیه و اراده خود ، بار دیگر شانس خود را برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود امتحان کنند .

موسسه کنکور آسان است

  • از طریق لینک های زیر می توانید به پر بازدید ترین دانلود های موسسه کنکور آسان است دسترسی داشته باشید :
دریافت اپلیکیشن موسسه کنکور آسان استلینک دریافت
دریافت لیست قیمت محصولات موسسه کنکور آسان استلینک دریافت
دانلود رایگان محصولات موسسه کنکور آسان استلینک دریافت
برنامه ریزی رایگان موسسه کنکور آسان استلینک دریافت

خرید محصولات موسسه کنکور آسان است

  • از طریق لینک های زیر می توانید به محصولات موسسه کنکور آسان است( کلیه رشته ها ) دسترسی داشته باشید :
دریافت محصولات کنکور آسان است :رشته ریاضی
دریافت محصولات کنکور آسان است :رشته تجربی
دریافت محصولات کنکور آسان است :رشته انسانی

راه های ارتباطی موسسه کنکور آسان است :

  • از طریق لینک های زیر می توانید به مشاوران موسسه کنکور آسان است دسترسی داشته باشید :
اینستاگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara_official@
کانال تلگرام موسسه کنکور آسان است :konkursara1@
واتس اپ موسسه کنکور آسان است :۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
سامانه پیامکی موسسه کنکور آسان است :۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
دفتر موسسه کنکور آسان است :۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *