کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
طرح نخبگان

طرح نخبگان

اغلب شما داوطلبان کنکوری با آرزوی رتبه برتر شدن و قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قدم در مسیر کنکور می گذارید. رتبه برتر شدن نیازمند ابزار و ایجاد شرایطی است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهید شد.

کنکور آسان است برای شما داوطلبان کنکوری که می خواهید رتبه برتر شوید طرح نخبگان را پیشنهاد می کند.

طرح نخبگان به شما داوطلبان درس خواندن حرفه ای و متناسب با رتبه های تک رقمی کنکور را یاد می دهد.

در ادامه همراه ما باشید تا با تمام ابعاد طرح نخبگان آشنا شوید.

طرح-نخبگان

طرح نخبگان کنکور آسان است

مشاورین رتبه پرور کنکور آسان است برای شما داوطلبانی که اهداف بزرگی دارید و در رسیدن به این اهداف مصمم هستید طرحی را با عنوان طرح نخبگان طراحی کرده اند تا به شما داوطلبان در راه رسیدن به اهدافتان کمک کنند.

طرح نخبگان ویژه دانش آموزان دهم و یازدهمی است

طرح نخبگان برای دانش آموزان پایه دهم

در این طرح شما دانش آموزان دهمی با تکیه بر برنامه ریزی درسی اصولی و جامعی که توسط مشاور در اختیار شما قرار گرفته است تمام مباحث پایه دهم را ابتدا به صورت مفهومی مطالعه کرده و سپس بر اساس همین برنامه و با توجه به منابع، تکنیک های تست زنی هر درس را یاد می گیرید.

در این طرح شما باید پس از اتمام هر فصل در آزمون های آنلاین کنکور آسان است شرکت کنید و میزان آمادگی خود را ارزیابی کنید و نتیجه را در اختیار مشاور خود قرار دهید.

پس از یادگیری و تست زنی کامل از همه دروس پایه دهم به سراغ پیش خوانی مباحث دروس اختصاصی یازدهم می روید تا با شروع سال تحصیلی یازدهم یک گام از دیگر رقبای خود پیش افتاده باشید.

طرح نخبگان برای دانش آموزان پایه یازدهم

طرح نخبگان برای شما دانش آموزان یازدهمی با برنامه ریزی پیشرفته و ترکیبی انجام آغاز می شود.

شما دانش آموزان یازدهمی در طرح نخبگان بر اساس برنامه ریزی درسی که از سوی مشاور خود دریافت می کنید به مطالعه و تست زنی مباحث دروس پایه (دهم و یازدهم) به صورت ترکیبی می پردازید و سپس با شرکت در آزمون های آنلاین کنکور آسان است همراه با مشاوره خود به بررسی عملکرد خود می پردازید.

در طرح نخبگان برای دانش آموزان یازدهمی پس از تسلط کامل روی مباحث کنکوری دهم و یازدهم به سراغ پیش خوانی دروس اختصاصی پایه دوازدهم می روید.

برای مثال مطالعه مبحث تابع و مثلثات از درس ریاضی که در کنکور های سال های اخیر دارای تست های مفهومی و ترکیبی بوده اند به صورت ترکیبی در برنامه شما قرار داده می شود تا پس از مطالعه بتوانید به راحتی تست های ترکیبی کنکور را بزنید.

درس دیگری که برای شما داوطلبان رشته تجربی بسیار حائز اهمیت است درس زیست شناسی است که این درس هم به دلیل داشتن تست های ترکیبی از مباحث زیست سه پایه (دهم،یازدهم و دوازدهم) به صورت ترکیبی در برنامه شما قرار داده می شود.

برای مشاهده فصل های ترکیبی زیست کنکور روی لینک زیر کلیک کنید.

فصل های ترکیبی زیست کنکور

ویژگی های طرح نخبگان کنکور آسان است

با ویژگی های طرح نخبگان آشنا شوید تا با انتخاب این طرح شما هم تبدیل به رتبه برتر کنکور امسال شوید.

۱ . ارائه برنامه ریزی اصولی و کاربردی

در طرح نخبگان شما دانش آموزان دهمی و یازدهمی بر اساس پایه تحصیلی و متناسب با ساعت مطالعه خود یک برنامه ریزی کاملا منحصر به فرد و شخصی سازی شده دریافت می کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک برنامه ریزی درسی قابلیت اجرا و کاربردی بودن آن است.

برنامه ریزی درسی که شما دریافت می کنید انعطاف پذیر و شامل بخش های جبرانی است (بخش های جبرانی برای جبران مطالعه مباحثی هستند که در برنامه ریزی قرار دارند و شما به هر دلیلی موفق به مطالعه آن ها نشدید.)

۲ . برنامه ریزی بر اساس بودجه بندی آزمون های آزمایشی

بسیاری از شما دانش آموزان برای سنجش میزان یادگیری خود در آزمون های آزمایشی مختلف شرکت می کنید.

مشاورین کنکور آسان است در طرح نخبگان بر اساس بودجه بندی آزمون آزمایشی که در آن شرکت می کنید برای شما برنامه ریزی درسی انجام می دهند تا شما با شرکت در این آزمون ها میزان یادگیری خود را بسنجید.

۳ . پیگیری وضعیت درسی دانش آموز

وضعیت درسی شما دانش آموزان به صورت مداوم توسط مشاورتان پیگیری می شود تا وقفه ای در روند مطالعه شما به وجود نیاید. شما دانش آموزان دهمی و یازدهمی موظف هستید پس از دریافت برنامه ریزی درسی هر روز گزارشی از مطالعه روزانه خود به مشاور ارائه دهید.

۴ . ارائه روش های مطالعه اصولی و متناسب با هر درسی

بسیاری از شما دانش آموزان کنکوری به دلیل نداشتن روش مطالعه اصولی متناسب با هر درسی در یادگیری مباحث کنکوری دچار مشکل می شوید.

مشاور شما برای هر درس روش مطالعه مناسبی را ارائه می دهد تا شما با بکار گیری این روش های در زمان مطالعه به یادگیری بیشتر خود کمک کنید.

۵ . ارائه مشاوره انگیزشی

شما کنکوری ها برای موفقیت در این ماراتن بزرگ باید ساعات زیادی از روز خود را به مطالعه و درس خواندن اختصاص دهید و طبیعتا زمان های کمی را می توانید به تفریح و فعالیت های مورد علاقتان اختصاص دهید و همین امر به مرور زمان موجب خستگی شما می شود.

با دریافت مشاور انگیزشی در طرح نخبگان می توانید انرژی از دست رفته خود را بازیابید و با انرژی بیشتری در مسیر موفقیت حرکت کنید.

۶ . استفاده از بهترین و کامل ترین منابع آموزشی برای ارتقا سطح تحصیلی

طرح نخبگان شامل بهترین و کامل ترین منابع کنکوری برای شما دانش آموزان دهمی و یازدهمی است. این منابع به صورت کامل آموزش مفهومی مباحث کنکوری و تکنیک های تست زنی همه دروس تخصصی و عمومی شما را در بر می گیرد.

آزمون آنلاین و رایگان کنکور آسان است

منابع طرح نخبگان

شما پس از ثبت نام در طرح نخبگان باید اقدام به تهیه منابع این طرح کنید.

منبع طرح نخبگان شامل آموزش جامع و مفهومی و تکنیک های تست زنی دروس تخصصی و عمومی دو پایه دهم و یازدهم است.

این منابع که توسط برترین اساتید کنکور کشور تدریس و جمع آوری شده است با عنوان بسته های معلم خصوصی دهم و یازدهم در اختیار شما دانش آموزان قرار می گیرد.

ویژگی منابع طرح نخبگان

  • تدریس شده توسط برترین اساتید کنکور کشور
  • آموزش مفهومی مباحث کتاب درسی همگام با مفاهیم سوالات کنکوری
  • ارائه تکنیک های تست زنی در زمان کوتاه و متناسب با سطح سوالات کنکور
  • شامل جزوه های نکات کلیدی برای کنکور
  • شامل جزوه های تست های تالیفی اساتید کنکور آسان است
  • ارائه تدریس های بالاتر از سطح کتاب درسی
  • پرداختن به تست های ترکیبی
  • تحلیل تست های کنکور سال های اخیر

برای مشاهده طرح نخبگان روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه کنکور آسان است

اساتید طرح نخبگان

اساتید طرح نخبگان

ثبت نام در طرح نخبگان

برای ثبت نام در طرح نخبگان کنکور آسان است و ارتباط با مشاورین رتبه پرور این طرح با شماره های زیر تماس بگیرید تا شما هم جزو رتبه های برتر کنکور امسال باشید.

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *