کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
پشت کنکور ماندن

سیر تا پیاز پشت کنکور ماندن

پس از برگزاری کنکور سراسری برخی از داوطلبان به پشت کنکور ماندن فکر می کنند اما پیش تصمیم گیری برای پشت کنکور ماندن بهتر است از مزایا و معایب پشت کنکور ماندن آگاه شده و پس از در نظر داشتن جوانب برای پشت کنکور ماندن یا نماندن تصمیم گیری کنید. در این نوشته به توضیح سیر تا پیاز پشت کنکور ماندن و جوانب مختلف آن می پردازیم، با همراه باشید.

کنکور ۱۴۰۲

با توجه به تغییرات گسترده کنکور ۱۴۰۲ و حذف دروس عمومی از کنکور و برگزاری کنکور در دو نوبت، داوطلبانی که پس از اعلام نتایج، نتیجه دلخواه خود را کسب ننموده اند می توانند با تلاش بیشتر، تمرکز خود را بر مطالعه دروس اختصاصی بیشتر کرده و در هر دو نوبت کنکور شرکت کنند تا نتیجه مطلوب و مورد نظر خود را دریافت نمایند.

شرایط و توانمندی های ذهنی

توانمندی روحی به دو اصل مهم روحیه ریسک پذیری و سخت کوش بودن در فرد اشاره دارد.

زمانی که فرد روحیه ریسک پذیر دارد، پشت کنکور ماندن را میپذیرد اما ریسک پذیری به تنهایی کافی و اثر بخش نیست بلکه زمانی اثر بخش است که فرد اراده و پشتکار قوی برای کنکور سال آینده داشته باشد .

پشتکار داشتن و روحیه سخت کوشی ، از روز اول که تصمیم به درس خواندن میکند تا روز کنکور باید حفظ شود، چرا که دانش آموزان بسیاری هر سال تصمیم به پشت کنکور ماندن میگیرند اما چون انرژی خود را در چند ماه اول صرف می کنند برای ادامه با ضعف در درس خاندن ، بی حوصلگی و بی رغبتی رو به رو می شوند.

اما زمانی که فرد خودباوری داشته باشد و به طور جدی هدفی را برای خود تعیین کرده باشد، پشت کنکور ماندن، راه درستی برای رسیدن به هدف می باشد.

شرایط و توانمندی های علمی

زمانی که توانمندی علمی دانش آموز در سطح متوسط و یا پایین قرار دارد، باید این نکته را در نظر داشته باشند که روشی که در سال گذشته با آن درس خوانده است، مفید و اثر بخش نبوده است، پس باید تصمیم به تغییر شیوه ی مطالعه و درس خواندن بگیرد.

زمانیکه دانش آموز با برنامه ریزی و روش مطالعه ی صحیح درس بخواند، در مدیریت زمان، توانایی تست زدن، ساعت مطالعه و میزان یادداری مطالبی که خوانده شده است، پیشرفت چشک گیری را مشاهده می کند.

پشت کنکور ماندن، علاوه بر نیاز به توانمند بود ذهنی و علمی، نیازمند داشتن یک برنامه ریزی منسجم همراه با مشاور تحصیلی توانمند می باشد تا اشتباهات سال قبل مجدد تکرار نشود.

طرح های مشاوره ای اوج یادگیری

همه ی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای موفقیت در کنکور سراسری، به ابزار هایی نیاز دارند.

لازمه ی رسیدن داوطلبان به موفقیت، شناخت راه رسیدن به آن و ملزوماتی است که در این مسیر به آن نیاز دارند.

موسسه کنکور آسان است علاوه بر تدریس دروس عمومی و تخصصی کنکور ، یک تیم مشاوره بسیار قوی و حرفه ای در خصوص مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره ی انگیزشی دارند .

  • در جدول زیر انواع طرح های مشاوره ای موسسه کنکور آسان است (اوج یادگیری) را مشاهده می کنید :
نام طرحرده تحصیلی متناسب با طرح
طرح سرمایه ( آینده سازان )مناسب برای دانش آموزان پایه نهم به دهم
طرح نخبگانمناسب برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم
طرح نخبگان پلاسمناسب برای دانش آموزان پایه دوازدهم
طرح اوج یادگیریمناسب برای فارغ التحصیلان

خرید محصولات کنکور آسان است

به منظور خرید محصولات و DVD های اوج یادگیری ، از طریق روش های زیر اقدام کنید :

  • دریافت اپلیکیشن کنکور آسان است :

دانلود اپلیکیشن اوج یادگیری

  • مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات اوج یادگیری :

لیست قیمت و خرید محصولات اوج یادگیری

  • خرید از سایت فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *