کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
سعید جوکار

سعید جوکار

استاد سعید جوکار مدرس با تجربه و توانمند درس عربی عمومی و عربی اختصاصی کنکور آسان است می باشد. در این نوشته به معرفی استاد سعید جوکار در کنکور آسان است به طور دقیق می پردازیم با ما همراه باشید.

عربی سعید جوکار

استاد سعید جوکار، در چند سال اخیر توانسته است با تدریس کامل و جامع درس عربی کنکور از محبوبیت بالایی میان دانش آموزان کلیه گروه های آزمایشی برخوردار شود.

استاد جوکار مدرس عربی انسانی کنکور آسان است نیز می باشند و عربی اختصاصی انسانی را برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم، به دو صورت آموزش مفهومی و آموزش روش تست زنی تدریس و تولید کرده اند.

استاد سعید جوکار، مدرس عربی کنکور آسان است، به صورت زنده در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری، یادگیری آسان و مشاوره و آزمون تدریس می کنند.

شیوه تدریس تدریس عربی استاد جوکار، به صورتی است که دانش آموزان با سطح علمی نسبتا ضعیف هم می توانند با تدریس های ایشان به سطح بالایی از یادگیری مفهومی برسند و دانش آموزانی که در درس عربی سطح متوسط و یا نسبتا خوبی دارند به سطح تست زنی حرفه ای دست یابند.

حذف دروس عمومی از کنکور سراسری

با تغییرات جدیدی که در کنکور سراسری ایجاد شد، دروس عمومی از کنکور سراسری کلیه رشته ها حذف شد و دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی باید این درس را به صورت مفهومی برای امتحانات نهایی یاد بگیرند. استاد جوکار درس عربی را هم به شیوه مفهومی برای امتحانات نهایی و به شیوه تستی برای کنکور سراسری داوطلبان کنکور انسانی به طور کامل تدریس کرده اند.

عربی سعید جوکار

درس عربی در کنکور انسانی به عنوان درس تخصصی، ضریب ۵ داشته و برای داوطلبان کنکور انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از اصلی ترین و مهم ترین درس های رشته انسانی محسوب می شود که هم در کنکور از آن سوال آورده می شود و هم در امتحانات نهایی سراسری سال دوازدهم.

درس عربی به دلیل بیگانه بودن زبان عربی با زبان فارسی، یادگیری آن برای داوطلبان کنکور سراسری دشوار تلقی می شود، در حالیکه اگر این درس به خوبی تدریس شود، یادگیری و تست زنی آن برای داوطلب بسیار آسان خواهد بود.

استاد سعید جوکار تنها کسی که ۷ بار عربی کنکور را ۱۰۰ زده است و با عربی را به شیوه ای تدریس می کند که دانش آموز هم مفاهیم عربی را بر اساس بودجه بندی کنکور به طور کامل و دقیق یاد گرفته و هم تکنیک های تست زنی را بر اساس جدید ترین تکنیک های تست زنی عربی تدریس می کنند.

بودجه بندی عربی کنکور انسانی

عربی کنکور انسانی شامل ۲۰ تست می باشد که تست های این درس به صورت مبحثی طراحی می شود. بودجه بندی عربی کنکور انسانی ۱۴۰۲ شامل:

عنوانتعداد سوال
ترجمه۸
تحلیل صرفی۳
ضبط حرکات۱
قواعد۷
مفهوم۱

بر اساس بودجه بندی عربی کنکور، می توان گفت بهترین راه برای یادگیری درس عربی و کسب درصد نسبتا خوب در این درس، یادگیری مفهومی این درس و سپس زدن تست های به صورت مبحثی است.

خرید عربی کنکور آسان است

برای خرید عربی سعید جوکار در کنکور آسان است از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام کنید:

۱_ خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

۲_ خرید از سایت فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

۳_ تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاوره برای خرید محصولات عربی کنکور آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *