کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
سامان مطلبی

سامان مطلبی

سامان مطلبی کیست؟

سامان مطبی مدرس چه درس هایی است؟

در این نوشته به معرفی رزومه کاری، نحوه شرکت در کلاس ها و دریافت تدریس های مهندس سامان مطلبی می پردازیم، با ما همراه باشید.

سامان مطلبی در کنکور آسان است

مهندس سامان مطلبی، مدرس دروس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است به شیوه محتوایی و تکنیکی می باشند. روش تدریس ایشان به صورتی است که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، با یادگیری آموزش های ایشان به سطح بالایی از دانش و علم در دروس ریاضی و فیزیک دست یابند و بتوانند در امتحانات نهایی و کنکور سراسری بهترین نتیجه را کسب کنند.

مهندس سامان مطبی دروس ریاضی و فیزیک را فقط در موسسه کنکور آسان است در قالب لوح های فشرده تدریس کرده است و هیچ کلاس آنلاین و حضوری به دلیل مشغله کاری و ضبط مجموعه های جدید در استودیوی کنکور آسان است، برگزار نمی کنند.

فیزیک سامان مطلبی

درس فیزیک در کنکور تجربی و ریاضی، درسی مفهومی-محاسباتی محسوب می شود و داوطلبان کنکور و دانش آموزانی که از دوران مدرسه کنکوری خواندن را آغاز می کنند باید برای کسب نتیجه، بر مفاهیم و روش های تست زنی درس فیزیک به یک میزان تسلط داشته باشند.

استاد مطلبی مدرس محتوایی فیزیک کنکور، در برنامه اوج یادگیری، مشاوره و آزمون و یادگیری آسان به صورت زنده مفاهیم فیزیک را تدریس و با استفاده از تکنیک ها اختصاصی خود تست های بسیاری را در کمترین زمان ممکن آموزش می دهند.

دی وی دی های فیزیک سامان مطلبی شامل عنوان های آموزش، روش تست زنی و بمب برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و به صورت فصل به فصل برای هر پایه ارائه شده است و داوطلبان کنکور سراسری می توانند بر اساس بودجه بندی فیزیک کنکور، مباحث پر تست را برای بالا رفتن درصد فیزیک کنکور، تهیه کنند.

نمونه تدریس ریاضی و فیزیک سامان مطلبی

دانش آموزانی که تمایل به تماشای ویدئو های سامان مطلبی دارند می توانند از طریق لینک سایت سامان مطلبی، نمونه هایی از تدریس ریاضی و فیزیک سامان مطلبی را برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مشاهده کنند.

نمونه تدریس ریاضی و فیزیک فیزیک سامان مطلبی

ریاضی سامان مطلبی

ریاضی، درس کاملا محاسباتی کنکور بوده و برای داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی ضریب ۱۲ و برای گروه تجربی ضریب ۷ دارد.

بر اساس بودجه بندی کنکور، سوالات درس ریاضی به صورت مبحثی در کنکور ارائه می شود و دانش آموزان بر اساس بودجه بندی کنکور باید روش های تست زنی را یاد بگیرند.

برای مثال مباحثی مانند مثلثات و تابع که در سه پایه ارائه شده اند باید همراه با هم مطالعه شود.

ریاضی، برای داوطلبان رشته ریاضی اختصاصی ترین درس محسوب می شود و یادگیری روش های تست زنی و کاربرد آن، در کنکور تاثیر مستقیم دارد.

استاد سامان مطلبی درس ریاضی را بر اساس بودجه بندی کنکور، به صورت کاملا مفهومی و پس از آن روش تست زنی در کمترین زمان ممکن را در لوح های فشرده آموزش می دهند.

خرید ریاضی و فیزیک سامان مطلبی

برای خرید دی وی دی های سامان مطلبی در کنکور آسان است از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام کنید:

۱_ خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

۲_ خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

۳_ تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت مشاور جهت نحوه خرید منابع سامان مطلبی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *