کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
زمان برگزاری کنکور ریاضی 1403

زمان برگزاری کنکور ریاضی ۱۴۰۳

کنکور سراسری از سال ۱۴۰۱ دستخوش یکسری تغییرات گسترده و اساسی شد که یکی از این تغییرات زمان برگزاری کنکور می باشد. در این نوشته زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ریاضی ۱۴۰۳ بر اساس جدید ترین اطلاعیه سازمان سنجش ارائه شده است، با ما همراه باشید.

کنکور ریاضی ۱۴۰۳

کنکور ریاضی، آزمونی است که نسبت به کنکور گروه های آزمایشی دیگر از تعداد متقاضیان کمتری برخوردار می باشد اما کم بودن تعداد متقاضیان کنکور ریاضی به معنای راحت بودن سوالات این آزمون و قبولی آسان در رشته ها و دانشگاه های برتر رشته ریاضی نبوده و داوطلبان کنکور ریاضی که هدف قبولی در رشته های برتر گروه آزمایشی ریاضی از جمله مهندسی نفت، معماری و … در دانشگاه های برتر را دارند باید درصد های بالایی را در هر سه درس اختصاصی کنکور ریاضی کسب کنند.

دروس اختصاصی کنکور ریاضی ۱۴۰۳ شامل:

  • ریاضیات
  • فیزیک
  • شیمی

مدت زمان برگزاری کنکور گروه آزمایشی ریاضی‌فیزیک ۱۴۵ دقیقه است. داوطلبان در این بازه زمانی به ۱۰۵ سوال پاسخ می‌دهند. دفترچه شماره یک این گروه آزمایشی شامل ۴۰ سوال ریاضی است و داوطلبان ۷۰ دقیقه برای پاسخ به پرسش‌ها وقت دارند. تعداد سوالات ریاضی نسبت کنکور ۱۴۰۱، ۱۰ مورد کاهش یافته است.

دفترچه شماره دو این گروه آزمایشی شامل ۳۵ سوال فیزیک و ۳۰ سوال شیمی است. داوطلبان کنکور برای پاسخ به سئوالات  طراحی شده در دفترچه دوم، ۷۵ دقیقه وقت دارند. 

زمان برگزاری کنکور ریاضی ۱۴۰۳ نوبت اول

بر اساس تقویم آزمون های سازمان سنجش، داوطلبان نوبت اول کنکور ریاضی ۱۴۰۳ در ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر سر جلسه آزمون خواهند نشست.

زمان ثبت نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ رشته ریاضی

ثبت‌نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ رشته ریاضی در روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان سال ۱۴۰۲ از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌گیرد.

زمان برگزاری کنکور ریاضی ۱۴۰۳ نوبت دوم

بر اساس تقویم آموزشی و آزمون های سازمان سنجش، داوطلبان کنکور ریاضی ۱۴۰۳ نوبت دوم در تاریخ‌های ۷ و ۸ تیر ۱۴۰۳ بر سر جلسه آزمون خواهند نشست.

زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ رشته ریاضی

زمان ثبت‌نام نوبت دوم کنکور ریاضی ۱۴۰۳ نیز در روزهای ۷ تا ۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.

بهترین منابع کنکور ریاضی ۱۴۰۳

کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت بالای یادگیری مفهومی و روش های تست زنی برای موفقیت در کنکور و کسب تراز بالا در کنکور ریاضی ۱۴۰۳ ، بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی ۱۴۰۳ را با تدریس بهترین اساتید کشور در قالب لوح های فشرده (دی وی دی) همراه با جزوه برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم ارائه و تولید کرده است و هر سال داوطلبان بسیاری با مطالعه منابع کنکور ریاضی کنکور آسان است به رتبه های برتر دست می یابند.

ویژگی های پکیج کنکور ریاضی ۱۴۰۳

  • تدریس توسط بهترین اساتید رتبه برتر کشور
  • آموزش محتوایی مباحث
  • آموزش تکنیک های تست زنی در کمترین زمان ممکن
  • دریافت برنامه ریزی و مشاوره رایگان با تهیه پکیج کامل کنکور ریاضی

برنامه ریزی و مشاوره کنکور ریاضی ۱۴۰۳

مشاوران کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت داشتن برنامه ریزی برای مطلعه دروس اختصاصی برای کنکور ۱۴۰۳ و داشتن تحصیلات آکادمیک و تجربه کافی در این زمینه می توانند مناسب ترین برنامه ریزی را برای داوطلب کنکور ریاضی ۱۴۰۳ برای رسیدن به رشته های برتر کنکور ریاضی از جمله مهندسی برق، مکانیک، معماری و … را تنظیم کنند.

شیوه برنامه ریزی مشاوران کنکور آسان است به صورتی است که بر اساس توانمندی های ذهنی و علمی و منابع دانش آموز تنظیم می شود و روش های صحیح مطالعه هر درس به طور دقیق به دانش آموز آموزش داده می شود.

خرید پکیج کنکور ریاضی کنکور آسان است

برای خرید بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی ۱۴۰۳ کنکور آسان است از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام کنید:

۱_ خرید از سایت فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

۲_ خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

۳_ تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت راهنمایی و مشاوره برای خرید پکیج کنکور ریاضی.

مطالب مرتبط
شرایط ثبت نام در کنکور ۱۴۰۳
بودجه بندی کنکور ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *