کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
زمان برگزاری کنکور انسانی 1403

زمان برگزاری کنکور انسانی ۱۴۰۳

کنکور سراسری از سال ۱۴۰۱ دستخوش تغییرات گسترده و اساسی شد که یکی از این تغییرات زمان برگزاری کنکور می باشد. در این نوشته زمان ثبت نام و برگزاری کنکور انسانی ۱۴۰۳ بر اساس جدید ترین اطلاعیه سازمان سنجش ارائه شده است، با ما همراه باشید.

کنکور انسانی ۱۴۰۳

دروس اختصاصی رشته ی انسانی دارای ۹ درس تخصصی است که در این زمینه دارای بیشترین تعداد درس تخصصی در میان سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی است و پس از کنکور تجربی بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است.

دروس اختصاصی کنکور انسانی ۱۴۰۲شامل:

 • ریاضی
 • اقتصاد
 • زبان و ادبیات فارسی
 • زبان عربی
 • تاریخ
 • جغرافیا
 • علوم اجتماعی
 • منطق و فلسفه
 • روانشاسی

داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم‌ انسانی شرکت می‌کنند، ۲ دفترچه دارند (دفترچه سوم ویژه داوطلبانی است که دیپلم تحصیلی آنها، علوم و معارف اسلامی است).

دفترچه شماره یک کنکور انسانی شامل ۲۰ سوال ریاضی، ۳۰ سوال برای زبان و ادبیات فارسی، ۱۵ سوال علوم‌ اجتماعی و ۱۵ سوال روان‌ شناسی می‌شود، مدت‌ زمان درنظر گرفته شده برای ۸۰ سوال دفترچه اول، ۸۵ دقیقه است. 

دفترچه دوم کنکور انسانی شامل ۸۰ سوال است و شرکت کنندگان فرصت دارند که در ۷۵ دقیقه به پرسش‌ های طراحی شده، پاسخ دهند، این دفترچه شامل دروس عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و منطق و اقتصاد است که به ترتیب ۳۰، ۱۳، ۱۲، ۲۰ و ۱۵ پرسش دارند. 

دفترچه سوم کنکور انسانی این دفترچه ۸۰ سوال دارد و افراد باید در مدت زمان ۸۰ دقیقه به پرسش‌ها پاسخ دهند، دیپلمه‌های علوم و معارف اسلامی باید به ۲۰ سوال عربی، ۱۳ سوال تاریخ، ۱۲ سوال جغرافیا، ۲۰ سوال فلسفه و منطق و ۱۵ پرسش اقتصادی پاسخ دهند. مدت زمان پاسخ به پرسش‌های طراحی شده، ۷۵ دقیقه است.

زمان برگزاری کنکور انسانی ۱۴۰۳ نوبت اول

بر اساس تقویم آزمون های سازمان سنجش، داوطلبان نوبت اول کنکور انسانی ۱۴۰۳ در ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر سر جلسه آزمون خواهند نشست.

زمان ثبت نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ رشته انسانی

ثبت‌نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۳ رشته انسانی در روزهای ۲۱ تا ۲۷ آبان سال ۱۴۰۲ از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌گیرد.

زمان برگزاری کنکور انسانی ۱۴۰۳ نوبت دوم

بر اساس تقویم آموزشی و آزمون های سازمان سنجش، داوطلبان کنکور انسانی ۱۴۰۳ نوبت دوم در تاریخ‌های ۷ و ۸ تیر ۱۴۰۳ بر سر جلسه آزمون خواهند نشست.

زمان ثبت نام نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ رشته انسانی

زمان ثبت‌نام نوبت دوم کنکور انسانی ۱۴۰۳ نیز در روزهای ۷ تا ۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.

بهترین منابع کنکور انسانی ۱۴۰۳

کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت بالای یادگیری مفهومی و روش های تست زنی برای موفقیت در کنکور و کسب تراز بالا در کنکور انسانی ۱۴۰۳، بسته معلم خصوصی کنکور انسانی ۱۴۰۳ را با تدریس بهترین اساتید کشور در قالب لوح های فشرده (دی وی دی) همراه با جزوه برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم ارائه و تولید کرده است و هر سال داوطلبان بسیاری با مطالعه منابع انسانی ریاضی کنکور آسان است به رتبه های برتر دست می یابند.

ویژگی های پکیج کنکور ریاضی ۱۴۰۳

 • تدریس توسط بهترین اساتید رتبه برتر کشور
 • آموزش محتوایی مباحث
 • آموزش تکنیک های تست زنی در کمترین زمان ممکن
 • دریافت برنامه ریزی و مشاوره رایگان با تهیه پکیج کامل کنکور انسانی

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی ۱۴۰۳

مشاوران کنکور آسان است با در نظر داشتن اهمیت داشتن برنامه ریزی برای مطلعه دروس اختصاصی برای کنکور ۱۴۰۳ و داشتن تحصیلات آکادمیک و تجربه کافی در این زمینه می توانند مناسب ترین برنامه ریزی را برای داوطلب کنکور ریاضی ۱۴۰۳ برای رسیدن به رشته های برتر کنکور انسانی از جمله تربیت معلم، حقوق، روانشناسی و … را تنظیم کنند.

شیوه برنامه ریزی مشاوران کنکور آسان است به صورتی است که بر اساس توانمندی های ذهنی و علمی و منابع دانش آموز تنظیم می شود و روش های صحیح مطالعه هر درس به طور دقیق به دانش آموز آموزش داده می شود.

خرید پکیج کنکور انسانی کنکور آسان است

برای خرید بسته معلم خصوصی کنکور انسانی ۱۴۰۳ کنکور آسان است از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام کنید:

۱_ خرید از سایت فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

۲_ خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

۳_ تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ و دریافت راهنمایی و مشاوره برای خرید پکیج کنکور انسانی.

مطالب مرتبط
بودجه بندی کنکور ۱۴۰۳
زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *