کنکور آسان است
55756500 021
4690 196 0912
خرید شیمی کنکور آسان است

خرید شیمی کنکور آسان است

آنچه در این مقاله مطالعه می کنید درباره مطمئن ترین روش خرید شیمی کنکور آسان است می باشد با ما در انتهای این مقاله همراه باشید.

مطمئن ترین روش خرید شیمی کنکور آسان است؟

قیمت محصولات شیمی کنکور آسان است؟

مدرس شیمی کنکور آسان است؟

روش خرید محصولات کنکور آسان است؟

شیمی کنکور آسان است

شیمی کنکور آسان است در قالب آموزش مفهومی مباحث کتاب درسی و مباحث کنکوری و تکنیک های تست زنی در زمان کوتاه تدریس شده است.

این محصولات در قالب لوح های فشرده با عنوان دی وی دی های آموزش و روش های تست زنی شیمی در سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار می گیرد.

لوح های فشرده شیمی همراه با جزواتی است که شامل نکات کلیدی و تست های تالیفی مدرس شیمی کنکور آسان است می باشد.

مهندس عارف ربیعیان

مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی کنکور آسان است هستند. مهندس ربیعیان به همراه مهندس مسعودی تنها اساتیدی هستند که قبل از انتشار کلید پاسخ سوالات کنکور به تحلیل تست های کنکوری در برنامه تلویزیونی می پردازند و همین موضوع نشان دهنده دانش بالای ایشان در درسی شیمی کنکور است.

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانی در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری و یادگیری آسان ببینده تدریس های ایشان در درس شیمی باشید.

شیمی عارف ربیعیان

استاد عارف ربیعیان درس شیمی کنکور را در قالب مجموعه های آموزش، روش های تست زنی، همایش و جمع بندی تدریس و در اختیار شما کنکوری قرار داده اند.

مهندس ربیعیان علاوه بر آموزش محتوای شیمی کنکور به تدریس تکنیک های تست زنی می پردازند و تعداد زیادی از تست های کنکور سال های اخیر را در قالب مجموعه همایش شیمی را تحلیل می کنند.

لیست قیمت شیمی کنکور آسان است

برای مشاهده لیست قیمت شیمی کنکور آسان است از لینک زیر استفاده کنید.

لیست قیمت شیمی کنکور آسان است

خرید شیمی کنکور آسان است

مطمئن ترین خرید را با استفاده از روش های زیر از کنکور آسان است داشته باشید.

با استفاده از روش هایی که عنوان می کنیم خریدی مطمئن را تجربه کنید تا تمام دی وی دی ها به صورت کامل و اورجینال در اختیار شما قرار گیرد.

  • اپلیکیشن کنکور آسان است را روی تلفن همراه خود نصب کنید، سپس دی وی دی های مورد نظر خود را از انتخاب کرده و پس از ثبت اطلاعات فردی خود از طریق درگاه اینترنتی پرداخت خود را انجام دهید.
  • تماس با شماره تماس های معتبر موسسه کنکور آسان است و دریافت راهنمایی و مشاوره در خصوص انتخاب دی وی دی ها متناسب با سطح تحصیلی خود

۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

7 پاسخ

  1. من توی تست زنی شیمی ضعیفم میخوام کنکور ۱۴۰۰ بدم تعریف شیمی عارف ربیعیان رو زیاد شنیدم خداکنه بتونم درصد بالایی بزنم

  2. سلام خسته نباشید من شیمی اموزش و تست استاد ربیعیان با راهنمایی مشاور خوبم خانم نیازی خریدم الانم دارم با برنامشون پیش میرم خیلیم راصیم ازبرنامه و پیگیریشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *